Pellet LAVA - ekologiczne źródło energii 1469 PLN brutto za 975kg

- granulacja od 6 mm sprawia, że nadaje się do wszystkich kotłów spalających pellet.
- worek 15 kg zapewnia wygodne i czyste przechowywanie.
- wysokie parametry jakościowe Pelletu LAVA w bardzo dobrej cenie.
- dowóz pelletu na terenie Raciborza, Rybnika, Kuźni Raciborskiej, Krzyżanowic, Pietrowic Wielkich, Kietrza już od 975kg (1 paleta z 65 workami pelletu po 15 kg z placu PROSAT Rudzka 107 do 1469 km)
- dobra cena pelletu tylko 1469 PLN brutto za 975kg (przy odbiorze własnym-nie masz transportu? Sprawdź zakładkę transport).

Jak się pali bardzo dobry pellet?

Filmik video przedstawia jak się pali dobry i wysokokaloryczny pellet LAVA.

Na filmiku widzimy jak mało zostało, oraz jak wygląda popiół po 10 dniach palenia pelletem LAVA.

Pellet o bardzo dobrych parametrach spalania


- Kotły i piece na pellet drzewny to szczególny rodzaj urządzeń o wysokiej ekologii i ekonomii. Większość kotłów na pellet podlega też dotacjom w wielu krajach przez różne programy ochrony powietrza.

-Pellet to paliwo z biomasy wykorzystywane do ogrzewania domów i innych pomieszczeń. Zaliczany jest do najbardziej efektywnych oraz ekologicznych źródeł energii.

- My oferujemy sprzedaż Państwu pellet bardzo dobrej jakości, o wysokich parametrach kaloryczności 18 MJ/kg. Do produkcji pelletu LAVA wykorzystane zostały wyłącznie trociny z drzew iglastych (sosna, świerk), które charakteryzują się bardzo dobrą spoistością, natomiast wyprodukowany z nich pellet jasną barwą.

- Pellet Lava został wyprodukowany z drzewa pochodzącego z lasów spełniających zasady dobrej gospodarki leśnej, uwzględniając normy FSC (Forest Stewardship Council) i zasady ochrony przyrody oraz społeczności lokalnych.

- Zawiera niski poziom siarki tylko 0,008%, dzięki czemu pellet LAVA jest paliwem ekologicznym oraz bezpiecznym dla kotła z podajnikiem.

- Niska zawartość popiołu to zaledwie 0,7%, co gwarantuje rzadsze opróżnianie popielnika kotła.

- Pellet LAVA polecany i rekomendowany jest przez instalatorów, serwisantów oraz producentów urządzeń pelletowych, nie posiada żadnych dodatków chemicznych np. kory, klejów, piasku.

Tani transport pelletu w okolicach Raciborza

Jeżeli miejsce dostawy znajduje się w odległości powyżej 40 km (przejechanej drogi) od Raciborza, ul. Rudzka 107 to dowozimy pellet LAVA w cenie 1469 PLN Brutto za 975kg. Maksymalna ilość pelletu w jednym transporcie wynosi około 5 palet (4875kg).
Sprawdź jak jest z dowozem pelletu dla Twojej lokalizacji. Podaj najdokładniej, jak potrafisz: Miejscowość kod-pocztowy, ulica nr. domu.

Podane powyżej ceny i dane mogą się różnić w zależności od podania dokładnej lokalizacji przez użytkownika lub specjalnych wytycznych na specjalne życzenie klienta np. określony dzień lub godzina. W przypadku wątpliwości zawsze pytaj sprzedawcę.

ZAPYTAJ LUB ZAMÓW PELLET LAVA DO DOMU

Masz więcej pytań, czy po prostu chcesz już zamówić pellet dla Twojego kotła? Sprawdź i uzupełnij dane, kliknij "Wyślij" - to takie proste!

Dane kontaktowe

Dane adresowe do transportu

Korektę adresu dostawy wykonaj na mapce wyliczania transportu tutaj

Podsumowanie

Korektę dostawy ilości pelletu wykonaj na mapce wyliczania transportu tutaj

Wiadomość, komenatarz lub pytanie dla dostawcy

Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane (*) jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu złożenia zamówienia i wykonania usługi dostawy. Administratorem danych osobowych jest PROSAT Fojcik Sp. j. (właściciel sklad.pl) z siedzibą przy ul. Rudzkiej 107, 47-400 Racibórz. Dane pozyskane z formularza będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu realizacji zamówienia, w tym dostawy towaru oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu wystawienia faktury oraz uwzględnienia faktury w dokumentacji księgowej administratora. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z PROSAT Fojcik Sp. j. w celu realizacji zamówienia (np. kurierzy). Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Udowodnij, że nie jesteś robotem klikając w captchę googl'a
Twoja wiadomość została wysłana ! Skontaktujemy się z tobą już niebawem.

ADRES
PROSAT
ul. Rudzka 107
47-400 Racibórz

SZYBKI KONTAKT
Email:
Tel: (+48) 32 419 01 20


Pellet do kotłów i piecy z podajnikiem Racibórz, Pellet do piecy i kotłów z podajnikiem Krzanowice, Pellet do kotłów i piecy z podajnikiem Kuźnia Raciborska, Pellet do piecy i kotłów z podajnikiem Kornowac, Pellet do kotłów i piecy z podajnikiem Krzyżanowice, Pellet do piecy i kotłów z podajnikiem Nędza, Pellet do kotłów i piecy z podajnikiem Pietrowice Wielkie, Pellet do piecy i kotłów z podajnikiem Rudnik