VARMO pellet węglowy-nowoczesne i ekologiczne źródło energii, nowość na rynku, 1160 PLN brutto.

- średnica 15 mm. Stosować go można w kotłach nowoczesnych z automatycznym podawaniem paliwa, z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym, jak również w kotłach zasypowych.
- worek 20 kg zapewnia wygodne i czyste przechowywanie.
- wysokie parametry jakościowe Pelletu węglowego VARMO w bardzo dobrej cenie.
- dowóz pelletu węglowego na terenie Raciborza, Rybnika, Kuźni Raciborskiej, Krzyżanowic, Pietrowic Wielkich, Kietrza już od 1 palety (1 paleta z 40 workami pelletu węglowego po 20 kg z placu PROSAT Rudzka 107).
- dobra cena pelletu węglowego VARMO tylko 1160 PLN brutto za 800 kg (przy odbiorze własnym -nie masz transportu? Sprawdź zakładkę transport).

Jak wygląda pellet VARMO

Na filmiku możemy zobaczyć jak wygląda na żywo pellet węglowy VARMO

Test pelletu węglowego VARMO na automatycznej zapalarce kotła METAL-FACH SEG Plus

Pellet o bardzo dobrych parametrach spalania


- Pellet weglowy VARMO jest pierwszym na rynku paliwem w formie peletu węglowego do kotłów z automatycznym podawaniem i kotłów zasypowych. Stanowi bardzo dobrą alternatywę dla stosowanego w gospodarstwach domowych ekogroszku i węgla orzecha.

- My oferujemy sprzedaż Państwu pellet węglowy VARMO bardzo dobrej jakości, o wysokich parametrach kaloryczności 27-30 MJ/kg. Jako jedyne na rynku paliwo węglowe przed pakowaniem jest poddawane procesowi suszenia, a jakość paliwa jest stale kontrolowana przez Centralne Laboratorium Pomiarowo Badawcze Sp. z o.o. w Jastrzębiu-Zdroju.

- Pellet węglowy VARMO pozwala na ograniczenie emisji dwutlenku siarki, dwutlenku azotu, tlenku węgla, pyłu oraz silnie rakotwórczego benzopirenu o ponad 90%. Stanowi znakomitą alternatywę dla stosowanego w gospodarstwach domowych ekogroszku, dla których oferowany jest w opakowaniach 20 kg. VARMO może być również używany w lokalnych kotłowniach, zakładach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej.

- Zawiera niski poziom siarki tylko 0,8%, dzięki czemu pellet węglowy VARMO jest paliwem ekologicznym oraz bezpiecznym dla kotła z podajnikiem.

- Niska zawartość popiołu to zaledwie 6 ÷ 8%, co gwarantuje rzadsze wizyty w kotłowni.

- VARMO jest jedynym paliwem węglowym, którego wilgotność jest stała. Cechuje się wysoką powtarzalnością wszystkich parametrów technicznych i jakościowych. Sprzedawany jest w formie konfekcjonowanej gwarantującej deklarowaną wagę i jakość, a opakowanie z kapturem z folii stretch-hood chroni przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Tani transport Pelletu węglowego w okolicach Raciborza

Jeżeli miejsce dostawy znajduje się w odległości powyżej 40 km (przejechanej drogi) od Raciborza, ul. Rudzka 107 to dowozimy Pellet węglowy w cenie 1160 PLN Brutto za 800kg. Maksymalna ilość pelletu w jednym transporcie wynosi około 5 palet (4875kg).
Sprawdź jak jest z dowozem pelletu dla Twojej lokalizacji. Podaj najdokładniej, jak potrafisz: Miejscowość kod-pocztowy, ulica nr. domu.

Podane powyżej ceny i dane mogą się różnić w zależności od podania dokładnej lokalizacji przez użytkownika lub specjalnych wytycznych na specjalne życzenie klienta np. określony dzień lub godzina. W przypadku wątpliwości zawsze pytaj sprzedawcę.

ZAPYTAJ LUB ZAMÓW PELLET WĘGLOWY VARMO DO DOMU

Masz więcej pytań, czy po prostu chcesz już zamówić pellet węglowy dla Twojego kotła? Sprawdź i uzupełnij dane, kliknij "Wyślij" - to takie proste!

Dane kontaktowe

Dane adresowe do transportu

Korektę adresu dostawy wykonaj na mapce wyliczania transportu tutaj

Podsumowanie

Korektę dostawy ilości pelletu wykonaj na mapce wyliczania transportu tutaj

Wiadomość, komenatarz lub pytanie dla dostawcy

Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane (*) jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu złożenia zamówienia i wykonania usługi dostawy. Administratorem danych osobowych jest PROSAT Fojcik Sp. j. (właściciel sklad.pl) z siedzibą przy ul. Rudzkiej 107, 47-400 Racibórz. Dane pozyskane z formularza będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu realizacji zamówienia, w tym dostawy towaru oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu wystawienia faktury oraz uwzględnienia faktury w dokumentacji księgowej administratora. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z PROSAT Fojcik Sp. j. w celu realizacji zamówienia (np. kurierzy). Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Udowodnij, że nie jesteś robotem klikając w captchę googl'a
Twoja wiadomość została wysłana ! Skontaktujemy się z tobą już niebawem.

ADRES
PROSAT
ul. Rudzka 107
47-400 Racibórz

SZYBKI KONTAKT
Email:
Tel: (+48) 32 419 01 20


Pellet węglowy do kotłów i piecy z podajnikiem Racibórz, Pellet węglowy do piecy i kotłów z podajnikiem Krzanowice, Pellet węglowy do kotłów i piecy z podajnikiem Kuźnia Raciborska, Pellet węglowy do piecy i kotłów z podajnikiem Kornowac, Pellet węglowy do kotłów i piecy z podajnikiem Krzyżanowice, Pellet węglowy do piecy i kotłów z podajnikiem Nędza, Pellet węglowy do kotłów i piecy z podajnikiem Pietrowice Wielkie, Pellet węglowy do piecy i kotłów z podajnikiem Rudnik